czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 grudnia 2016
  • wyświetleń: 3500

Marek Magiera nowym dyrektorem Oddziału ZUS w Bielsku-Białej

Znane są już nazwiska dyrektorów Oddziałów ZUS w województwie śląskim. W bielskim oddziale obowiązki dyrektora pełnił będzie Marek Magiera, dotychczasowy zastępca dyrektora Oddziału.

Reklama

Marek Magiera będzie pełnił obowiązki, gdyż w procesie konkursowym, na który składał się test wiedzy o ubezpieczeniach społecznych, sprawdzian kwalifikacji kierowniczych oraz rozmowa z komisją rekrutacyjną i finalnie z prezes ZUS - prof. Gertrudą Uścińską, nie wyłoniono kandydatów, którzy spełniliby stawiane przez Zarząd Zakładu wymogi.

- Znani już są wszyscy 43 dyrektorzy oddziałów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w całej Polsce. Wśród nich są osoby, które potwierdziły swoje kompetencje i będą kontynuować kierowanie oddziałem. Duża grupa nowych dyrektorów pochodzi z awansu wewnątrz ZUS - informuje Aldona Węgrzynowicz, regionalny rzecznik ZUS województwa śląskiego.

Oficjalne powołanie z rąk prezes ZUS, nowi dyrektorzy odebrali 30 listopada w centrali Zakładu. Swoje stanowiska objęli z dniem 1 grudnia.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.