czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2016
  • wyświetleń: 8453

Burmistrz Marian Błachut na spotkaniu z premier Beatą Szydło

W poniedziałek premier Beata Szydło gościła w Bielsku-Białej. Prezes Rady Ministrów spotkała się z pielęgniarkami oraz samorządowcami, między innymi z burmistrzem Marianem Błachutem. W trakcie wizyty z ust premier padła deklaracja budowy ważnej dla naszego regionu inwestycji drogowej.

Reklama

Premier Beata Szydło z wizytą w Bielsku-Białej - 05.12.2016 · fot. bielsko.info


W poniedziałek od godziny 12.00 do godziny 15.30 premier Beata Szydło przebywała w Bielsku-Białej. Na początku swojej wizyty spotkała się z bielskimi pielęgniarkami w Beskidzkiej Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych. Później w delegaturze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego rozmawiała z samorządowcami.

W trakcie wystąpienia, które było także otwarte dla mediów, Beata Szydło zapowiedziała realizację kluczowej dla naszego regionu inwestycji, czyli budowę brakujących odcinków drogi ekspresowej S1. Tuż po przemówieniu szefowej rządu podpisano stosowny dokument, który ostatecznie daje inwestycji zielone światło.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.