czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 grudnia 2016
  • 25 grudnia 2016
  • wyświetleń: 3958

Wybiorą Sportową Indywidualność Roku 2016 - trwa nabór wniosków

Co roku w naszej gminie wybierana jest Sportowa Indywidualność. Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie wyróżniających się sportowców gminy Czechowice-Dziedzice oraz promocja kultury fizycznej.

Reklama

Gala Sportu 2015 - 26.03.2015
Do kogo tym razem trafią nagrody? · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: kwalifikowany sport indywidualny, kwalifikowany sport zespołowy oraz sport szkolny. Nagrody i wyróżnienia mogą być przyznawane zawodnikom, trenerom lub innym osobom wyróżniającym się osiągnięciami w działalności sportowej, niezależnie od wymogu zrzeszenia w klubie sportowym z siedzibą w gminie Czechowice-Dziedzice, a zamieszkałym na terenie gminy lub osobom zrzeszonym w klubach sportowych z siedzibą w gminie Czechowice-Dziedzice, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Nagrody i wyróżnienia przyznaje Kapituła Sportowego Podsumowania Roku. W skład Kapituły wchodzą: burmistrz Czechowic-Dziedzic jako przewodniczący, wszyscy członkowie Rady Sportu oraz członek - przedstawiciel Szkolnego Związku Sportowego.

Sportowe Podsumowanie Roku 2016 odbędzie się w Miejskim Domu Kultury. Nagrodami w każdej z kategorii będą statuetki lub puchary.

Organizatorami Sportowego Podsumowania Roku 2016 są burmistrz Czechowic-Dziedzic, Rada Sportu Czechowic-Dziedzic, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Do pobrania


BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.