czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2775

Dzień Seminaryjny z pracownikami naukowymi w czechowickim LO

W piątek, 16 grudnia odbył się kolejny Dzień Seminaryjny w czechowickim LO. W tym roku wśród zaproszonych gości znaleźli się pracownicy naukowi śląskich, krakowskich i warszawskich uczelni wyższych.

Reklama

Dzień Seminaryjny w czechowickim LO - 16.12.2016 · fot. Grzegorz Tyroń


Goście przybliżyli uczniom zagadnienia prawne, matematyczne, a także botaniczne. Z pasją i zaciekawieniem opowiedzieli o kulcie ciała, podróżach, marzeniach związanych ze zdobyciem Korony Ziemi, kinie i teatrze na początku XX wieku w naszym regionie, czy też o komiksach i kreskówkach w świecie arabskim.

Obowiązkowym punktem tegorocznego Dnia Seminaryjnego był również udział młodzieży w spektaklu pt. "Droga do domu", przygotowanym przez uczniów i prezentowanym wcześniej w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej w trakcie wręczania nagrody im. ks. Londzina.

- Wszystkim Gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, składamy serdeczne podziękowania. Uczniów już teraz zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku - mówią przedstawiciele szkoły.

Dominika Owsiany

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.