czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 23 grudnia 2016
  • wyświetleń: 3369

SKI4FUN Niwińśki&Wyrobek: Weekendowe wyjazdy narciarskie

Artykuł sponsorowany:

Szkoła narciarska SKI4FUN Niwińśki&Wyrobek zaprasza na weekendowe wyjazdy narciarskie. Zajęcia odbywają się na stokach narciarskich położonych w Wiśle i Istebnej. Szkolenia przeprowadzane są w małych grupach z uwzględnieniem umiejętności i wieku oraz są prowadzone przez doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia SITN i MENiS. Wyjazdy odbywają się z Pszczyny i Czechowic-Dziedzic, z możliwością odebrania i odwiezienia uczestnika pod sam dom!

Szkoła narciarska SKI4FUN Niwińśki&Wyrobek


Początkujących narciarzy zapoznamy z podstawami jazdy na nartach oraz pokażemy jak świetnie można bawić się na śniegu. Bardziej doświadczonym narciarzom oferujemy możliwość jazdy sportowej na tyczkach oraz doskonalenie umiejętności technicznych.

Na naszych zajęciach dbamy o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników. Każde zajęcia rozpoczynają się ćwiczeniami ogólnorozwojowymi przygotowującymi do wysiłku fizycznego związanego z narciarstwem. Wszyscy kursanci podczas zajęć jeżdżą w plastronach.

Wieloletnie doświadczenie pozwoli nam na zadbanie o komfort psychiczny dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym podczas nabywania nowych umiejętności, natomiast młodzieży będziemy w stanie pokazać ile radości może dać taki sport jak narciarstwo.

Wychodząc naprzeciw zapracowanym rodzicom w dniu szkolenia odbierzemy i odwieziemy uczestników pod dom własnym transportem!

Najbliższe terminy wyjazdów:  • 27.12.2016 (wtorek)
  • 29.12.2016 (czwartek)
  • 31.12.2016 (sobota)


W okresie ferii zimowych zapraszamy na pięciodniowe szkolenia narciarskie:ski4fun


Szczegółowe informacje na:ski4fun


www.facebook.com/ski4funpszczyna
www.Ski4fun.eu
oraz pod numerami telefonów:
  • 698606343 Piotr Niwiński
  • 601237880 Marcin Wyrobek