czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 grudnia 2016
  • 28 grudnia 2016
  • wyświetleń: 15430

Wspólnie z Wami tworzymy galerię czechowickich choinek! Już 78 zdjęć!

Jak co roku tworzymy wspólnie z Wami największą galerię zdjęć czechowickich choinek! Czekamy na fotografie Waszych bożonarodzeniowych drzewek i ozdób, a także zapraszamy do obejrzenia już przesłanych!

Reklama

Macie choinki żywe lub sztuczne? Na stojakach, przycięte czy w donicach? Przystrojone skromnie lub bogato, w jednej barwie lub w wielu kolorach? Dla każdego drzewka z Czechowic-Dziedzic i okolic jest miejsce w naszej wspólnej galerii! Zachęcamy do przesyłania Waszych zdjęć (wystarczy kliknąć "Dodaj zdjęcia" na głównej fotografii w galerii)!

Czechowickie choinki 2016 · fot. Piotr Kuboszek, Jacek, Marzena, Julia, Kw, EWA, Wojtek, Prince, Tomasz, Grazyna, Daga, grazia, bogumiła bubak, Aniś, Kamila i Seweryn, Monika, Katarzyna S, monika, Magd@, Kasia, Winolubni, Magda, klunia, Ela, Urszula Krzyżak, Agata, Grażyna, Urszula i Józef, Natka, Asia, Julia Duda, Wioleta, WIOLA, Ewa, Maciej Bożek, Marzena Kudłacik, Aleksandra, słodzinka, Daria Ochodek, Dawid, Choinka mamy, Domi, Regina, STRONGMAN, Kasia i Andrzej, Robert, Anna Chmiel, Maria, Ziemowit, D., Norbert Waszek, dorry, Krystian, B.J, Bunia Oliwia, mironek80, Edzia, Matluś, marta, Natalia, Aneta, Tomek i Konrad, BaKo, Sabia, Jacek Knieżyk, WIESIO, Łukasz87, L, O., A.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.