czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2843

Jasełka przedszkolaków z Zabrzega

W ubiegłym tygodniu, w dniach 13-15 grudnia w domu Strażaka w Zabrzegu odbyły się Jasełka przygotowane przez tutejszych przedszkolaków.

Reklama

Jasełka, przedszkole, Zabrzeg
Jasełka w przedszkolu w Zabrzegu · fot. Aleksandra Sokołowska


Przez trzy dni młodzi aktorzy pod okiem swoich Pań prezentowały przygotowany program artystyczny. W pierwszym dniu odbyły się występy dla rodziców, następnie dziadków oraz dla dzieci z klas 1-3 z Zespołu Szkół imieniem Ks. J. Londzina w Zabrzegu.

Licznie zgromadzeni goście po zakończonych występach nagradzali młodych aktorów gromkimi brawami. Przy dźwiękach kolęd i pastorałek dzieci wprowadzały wszystkich w prawdziwy świąteczny nastrój. Występy były naprawdę udane, nie zabrakło świątecznych życzeń, a także słodkiego poczęstunku.

Dopełnieniem był także pięknie przygotowany kiermasz, gdzie można było nabyć przepiękne świąteczne ozdoby, przygotowane zarówno przez rodziców jak i pracowników przedszkola.

Aleksandra Sokołowska

źródło: Przedszkole Publiczne w Zabrzegu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.