czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 grudnia 2016
  • wyświetleń: 4826

Wigilia w świetlicy dla dzieci i młodzieży "Zatoka"

W czwartek, 22 grudnia w Świetlicy Zatoka została zorganizowana uroczysta wigilia.

Reklama

Wigilia w świetlicy dla dzieci i młodzieży „Zatoka” - 22.12.2016 · fot. OPS Czechowice-Dziedzice


Był to dla nas bardzo ważny i wyjątkowy dzień. Dzieci wspólnie z wychowawcami już od południa przygotowywały uroczysty poczęstunek, odbywała się też generalna próba jasełek. Nasze spotkanie uświetniło wielu wspaniałych gości: Burmistrz Czechowic-Dziedzic pan Marian Błachut, Zastępca Burmistrza Czechowic-Dziedzic pan Maciej Kołoczek, inni przedstawiciele Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa: Pani Iwona Błachut, Pan Andrzej Maj, Pan Janusz Uszok, jak również Pani Magdalena Kubik - przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej, Pani Jolanta Paszek - Zastępca Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej, Pan Władysław Kolondra - nasz nieoceniony nauczyciel matematyki oraz zaprzyjaźnieni byli pracownicy świetlicy, wolontariusze i byli wychowankowie. Tradycyjnie już mogliśmy liczyć na obecność harcerzy, którzy przekazali nam światełko betlejemskie. Na początku spotkania dzieci zaprosiły gości do obejrzenia krótkiego przedstawienia jasełkowego, po którym nastąpiła miła chwila dzielenia się opłatkiem oraz składania życzeń świątecznych. Momentem, na który wszyscy czekali było rozdawanie prezentów przez naszych gości ze Stowarzyszenia "Nowa Inicjatywa". Później nastąpił poczęstunek oraz wspólne kolędowanie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim gościom za podarowane dzieciom prezenty, podzielenie się swoim czasem, sercem i obecnością. Ciepła i życzliwa atmosfera tego dnia sprawia, że w sercach dzieciaków na długo pozostaje wspomnienie tych wyjątkowych chwil.

OPS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.