czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 stycznia 2017
  • wyświetleń: 4118

PG Silesia gra razem z WOŚP-em! Do wylicytowania zjazd do ściany

Przedsiębiorstwo Górnicze Silesia gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Każdy może wylicytować wizytę w kopalni w Czechowicach-Dziedzicach i zjazd do ściany wydobywczej.

Reklama

PG Silesia, kopalnia, Famur, górnictwo
Kopalnia Silesia · fot. mat. prasowe


Wizyta dla dwóch osób obejmuje zjazd do ściany wydobywczej - około 700 metrów pod ziemią. Zwycięzcy licytacji po przejściu odpowiedniego szkolenia (na terenie kopalni) zjadą pod ziemię, by tam zobaczyć, w jakich warunkach na co dzień pracują nasi górnicy. Będzie to także doskonała okazja do tego, by przyjrzeć się pracy najnowocześniejszego sprzętu stosowanego w PG Silesia.

PG Silesia (Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o.) jest prywatną spółką zajmującą się wydobyciem węgla kamiennego, działającą w południowej Polsce (Czechowice-Dziedzice). Od 2012 r. produkuje węgiel kamienny przeznaczony głównie dla sektora energetycznego, ale również specyficzne rodzaje węgla kamiennego do sprzedaży detalicznej.

Gorąco zachęcamy do brania udziału w aukcji.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.