Reklama

Wiadomości

  • 9 stycznia 2017
  • wyświetleń: 3844

Zatrzymani napastnicy, którzy pobili w piątek dwóch 24-latków

Do 3 lat za kratami grozi trójce młodych mężczyzn, którzy pobili na ulicy dwóch 24-latków. Krótko po tym zdarzeniu sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów z Czechowic-Dziedzic. Dwaj z nich trafili do policyjnego aresztu, a nazajutrz usłyszeli zarzuty.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około 5.30 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Legionów. Mężczyźni pokłócili się w lokalu, a awantura szybko przeniosła się na ulicę, gdzie trzej napastnicy zaatakowali dwóch młodych mężczyzn. Pobili pokrzywdzonych, powodując dotkliwe obrażenia głowy.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali sprawców. Okazali się nimi trzej mieszkańcy powiatu bielskiego w wieku od 19 do 27 lat. Dwaj z nich byli nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało, że mieli w organizmie od 0,6 do blisko promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszeli zarzuty. Ich 24-letni wspólnik też jest już po zarzutach.

Za przestępstwa te zatrzymanym grozi teraz do 3 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje wkrótce prokurator.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.