czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2017
  • wyświetleń: 5319

33-latek pobił swoich rodziców i groził im śmiercią

Policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania się z rodzicami - to środki zapobiegawcze, które zastosował prokurator wobec 33-letniego mężczyzny. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Czechowic-Dziedzic. Jest podejrzany o znęcanie się nad obojgiem rodziców. Za przestępstwo to grozi mu do 5 lat więzienia.

Reklama

Pijany mężczyzna wszczął awanturę ze swoimi rodzicami. W czasie kłótni zaatakował matkę i ojca. Pobił swoje ofiary, powodując obrażenia głowy. Groził im śmiercią. Wezwani na miejsce policjanci obezwładnili i zatrzymali awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

Okazało się, że od blisko roku mężczyzna dopuszcza się przemocy fizycznej i psychicznej wobec rodziców. Usłyszał już zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Zakazał mu też kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Za przemoc domową grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.