czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1817

Bezpiecznie w trakcie XXV Finału WOŚP w powiecie bielskim

W powiecie bielskim 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegał spokojnie. Nie odnotowano żadnych zdarzeń zaistniałych podczas zbiórek pieniędzy oraz imprez towarzyszących.

Nad bezpieczeństwem wolontariuszy, kwestujących i tych wszystkich, którzy wspierali WOŚP czuwali policjanci. Kontrolowali oni również, czy zbiórki pieniędzy prowadzone były przez osoby do tego uprawnione.

Kwesta przebiegała bezpiecznie i spokojnie. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę, czy zbiórki są prowadzone przez osoby uprawnione, a także na bezpieczeństwo prowadzących kwestę dzieci. Policjanci informowali seniorów o zagrożeniach płynących z oszustw na tzw. "wnuczka", "krewnego", "policjanta", itp. Mundurowi informowali osoby starsze, zainteresowane przekazaniem pieniędzy na Wielką Orkiestrę, o tym jak powinien wyglądać wolontariusz WOŚP.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.