Wiadomości

  • 18 stycznia 2017
  • wyświetleń: 5128

Kradzieże odzieży w sklepach w Czechowicach i Bielsku-Białej

Policyjni wywiadowcy z wydziału prewencji zatrzymali 33-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież markowej odzieży o wartości blisko 5 tys. zł z galerii handlowych w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach. Zatrzymany usłyszał też zarzuty posiadania środków odurzających. Za przestępstwa te grozi mu do 5 lat za kratami.

Nocą na bielskiej ul. Wyzwolenia, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem. W czasie kontroli odnaleźli w jego samochodzie nową, markową odzież o wartości blisko 5 tys. zł z doczepionymi metkami. Szybko okazało się, że ubrania te padły łupem rabusia w bielskich i czechowickich centrach handlowych.

Podczas przeszukania jego mieszkania, policjanci odnaleźli kolejną partię skradzionej odzieży. Zabezpieczyli też marihuanę. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzuty kradzieży oraz posiadania środków odurzających, za co grozi mu do 5 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.