Reklama

Wiadomości

  • 21 stycznia 2017
  • 28 stycznia 2017
  • wyświetleń: 7869

Na terenie MOSiRu będą biegać na dystansie 1,5 km, z 15 przeszkodami

Za nami:

W sobotę, 28 stycznia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się sprinterski bieg na dystansie 1500 metrów, naszpikowany ponad 15 przeszkodami!

Barbarian Race


- W oczekiwaniu na pierwszą edycję Barbarian Race w Wiśle przygotowaliśmy dla Was specjalny barbarzyński challenge. Jeżeli mieliście okazję być na zeszłorocznej edycji to wiecie, że Miłosz Jarczok, przygotuje dla Was prawdziwe, ekstremalne wyzwanie - mówią inicjatorzy akcji w Czechowicach-Dziedzicach.

Co to oznacza? Organizatorzy gwarantują sprinterski dystans 1500 m naszpikowany ponad 15 przeszkodami! - Maksymalnie utrudnimy wam dobiegnięcie do mety, a poziom zadowolenia oraz satysfakcji osiągnie najwyższy poziom. Zrobimy wszystko, żeby pokazać Wam esencje biegów ekstremalnych - zapewniają.

Będą obowiązywały dwa warianty startów:
  • Elit - start pojedynczo i bez pomocy w pokonywaniu przeszkód. Walka o podium i nagrody.
  • Open - możliwy start w grupach od 2- do 6-osobowych oraz pomoc nawzajem. Jest jednak warunek: dobiec muszą wszyscy razem.


Starty Elit zaplanowano od godziny 11.00 do 12.00 (co minutę kolejna osoba), a starty Open od 13.00 (co 3 minuty kolejna grupa).

Weryfikację oraz dodatkowe zapisy organizatorzy rozpoczną od godziny 9.00, na stadionie MOSiR w Czechowicach Dziedzicach.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.