czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1889

Punkt Konsultacyjny - zmiana godzin i nowe usługi

Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, że rozszerzyło swoją ofertę o dodatkowe usługi psychologa i prawnika, w związku z tym zmieniły się także godziny udzielania porad w Punkcie Konsultacyjnym przy ul. Nad Białką 1b (budynek Przedszkola Nr 10).

Reklama

Od stycznia punkt czynny jest cztery dni w tygodniu. Dyżury prawników i psychologów odbywać się według poniższego harmonogramu:
  • Katarzyna Cybuch - Psycholog - poniedziałek 15.00 - 19.00
  • Jolanta Szczotka - Radca Prawny - wtorek 16.30 - 18.30
  • Aleksandra Lasa - Psycholog - środa 15.00 - 19.00
  • Szymon Herok - Radca Prawny - czwartek 15.30 - 17.30


Przypominamy, że Punkt Konsultacyjny udziela bezpłatnej pomocy psychologicznej i prawnej mieszkańcom Gminy Czechowice-Dziedzice, członkom rodzin z problemem uzależnień i problemem przemocy. W punkcie pracują specjaliści, którzy doradzają w trudnych sytuacjach rodzinnych, konfliktach, kryzysach.

Telefon do Punktu Konsultacyjnego czynny tylko w czasie dyżurów: 783-444-817. Dodatkowych informacji udziela: Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom, Urząd Miejski w Czechowicach - Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 3/3 tel. 32 214-71-61.

Punkt Konsultacyjny finansowany jest przez Gminę Czechowice - Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.