czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 lutego 2017
  • wyświetleń: 12057

Czechowiczanie mogą już kupować meble z Ikei przez internet, ale...

Od 1 lutego mieszkańcy Czechowic-Dziedzic mogą zamówić meble Ikei przez internet z dostawą do domu. Szwedzka sieć zbliża się także do uruchomienia kompleksowej sprzedaży w Polsce, która obejmie pełen asortyment.

ikea
Czechowiczanie mogą kupować meble Ikei przez internet · fot. materiały prasowe


"Meble przez internet" są już dostępne we wszystkich miastach, w których obecne są sklepy stacjonarne. Początkowo to wrocławianie i opolanie jako pierwsi mogli skorzystać z zakupów online w IKEA. Od 1 lutego obszar został powiększony o kolejne miejscowości, w tym również Czechowice-Dziedzice.

- Zależy nam, aby każdy sposób zakupów, jaki wybiorą nasi klienci, był dla nich łatwy i wygodny. Dlatego wdrażając nowe rozwiązania, chcemy je dokładnie sprawdzać oraz na bieżąco usprawniać. Stąd podjęliśmy decyzję, aby internetową sprzedaż mebli wprowadzić początkowo w jednym regionie, a następnie rozwijać ją w kolejnych. Zwiększając w ten sposób zasięg, możemy zadbać o wysoką jakość - powiedziała Monika Zielińska, zastępca dyrektora ds. sprzedaży wielokanałowej w Polsce.

Aby dokonać zamówienia online należy najpierw sprawdzić dostępność dostawy w danej lokalizacji, wpisując swój kod pocztowy. Możemy także dowiedzieć się czy dany produkt jest dostępny w ramach nowego sposobu sprzedaży. Wystarczy na karcie produktu wybrać najbliższy sklep IKEA i kliknąć przycisk "sprawdź dostępność". Więcej szczegółów dotyczących procesu zamówienia znajduje się na stronie www.ikea.pl/mebleprzezinternet.

ikea
Obszar dostaw zamówień internetowych sklepów Ikea


Udogodnienie wprowadzone przez szwedzką sieć nie należy do najtańszych. Okazuje się, że dostawa mebli do naszego domu może kilkanaście razy przewyższyć ich wartość! Dla przykładu: jeśli ktoś z Czechowic-Dziedzic zamawia meble, od razu musi doliczyć koszt "zbierania produktów" w wysokości 60 zł. Dodatkowo za transport nawet najmniejszego mebla trzeba zapłacić 203 zł! I tak za kupno i dostawę stolika "Lack" o wartości 25 zł czechowiczanie muszą zapłacić aż 288 zł...

"Meble przez internet" są rozwiązaniem tymczasowym, które poprzedza otwarcie kompleksowego sklepu online. W jego ofercie znajdą się nie tylko meble, ale też większość dodatków, takich jak szklanki, koce czy pudełka. Uruchomienie sklepu planowane jest na koniec 2017 roku.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.