czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 lutego 2017
  • wyświetleń: 13380

Akcja straży pożarnej w centrum miasta. Pożar pustostanu - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Działka przy ulicy Moniuszki" podaj

Dziś po godzinie 15.00 w opuszczonym budynku przy ulicy Moniuszki 6 wybuchł pożar. Na miejsce zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej.

Akcja gaśnicza przy ul. Moniuszki - 03.02.2017 · fot. OSP Czechowice


Pożar wybuchł w opuszczonym budynku przy ulicy Moniuszki 6. Kilka dni temu informowaliśmy, że zakupem tego terenu zainteresowana jest gmina Czechowice-Dziedzice. Pisaliśmy o tym w artykule "Nowy skwer w samym centrum miasta? Gmina kupi działkę?".

- Po dojeździe do miejsca zdarzenia oraz rozpoznaniu, okazało się, że palą się śmieci zgromadzone na pierwszym piętrze budynku. Do środka zostali wprowadzeni ratownicy, wyposażeni w aparaty ochrony dróg oddechowych. Nasze zadania polegały na ugaszeniu pożaru, przelaniu spalonych rzeczy, pracach rozbiórkowych oraz na przeszukaniu pomieszczeń, pod względem przebywania w nich osób poszkodowanych. O godzinie 16.30 zastęp powrócił do bazy - relacjonują strażacy z OSP Czechowice.

Pożar pustostanu przy ul. Moniuszki - 03.02.2017 · fot. czecho.pl

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Działka przy ulicy Moniuszki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Działka przy ulicy Moniuszki" podaj