czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2006
  • wyświetleń: 5302

Wypożyczalnia skuterów

Artykuł sponsorowany:

Wypożyczalnia skuterów


Weekend majowy już niedługo. Jak można spędzić ten czas w Czechowicach? Można oczywiście pojeździć na rowerze, ale można poszaleć też na skuterze.

W Czechowicach działa bowiem wypożyczalnia skuterów, która w swojej ofercie posiada dwuosobowe skutery firmy Keeway Hurricane. Nie musisz posiadać prawa jazdy, wystarczy dowód osobisty lub karta motorowerowa. Wypożyczalnia nie pobiera również kaucji, wystarczy podpisać umowę wypożyczenia www.czecho.pl/skuter_umowa.doc class=dodaj target=_blank>[zobacz umowę].

Cena wypożyczenia skutera na 1 godzinę wynosi 30zł, jednak im dłuższy jest czas wypożyczenia, tym tańsza cena za godzinę. I tak np. przy wypożyczeniu skutera na całą dobę zapłacimy tylko 5zł za godzinę. Co ważne w cenie wypożyczenia wliczone jest paliwo - skuter otrzymujemy z pełnym bakiem!

Wypożyczalnia mieści się w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Nad Białką 1e (garaż w Domu Kultury przy Zespole Szkół SILESIA). Bliższe informacje można uzyskać pod nr tel. 0 501-525-290.

ups / czecho.pl

--------------------

Cennik: (MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENNY)

1 godzina - 30 zł
2 godziny - 50 zł
3 godziny - 60 zł
4 godziny - 72 zł
5 godziny - 80 zł
12 godziny - 120 zł
24 godziny - 150 zł
48 godziny - 240 zł

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.