Wiadomości

  • 6 lutego 2017
  • 7 lutego 2017
  • wyświetleń: 19633

Czujnik jakości powietrza - prezentujemy dane na żywo!

Od początku lutego na terenie Czechowic-Dziedzic działają dwa mierniki stężeń pyłu. Na portalu czecho.pl prezentujemy dane z obu urządzeń w czasie rzeczywistym.

Smog w Czechowicach-Dziedzicach - 23.01.2017
Smog w Czechowicach-Dziedzicach - 23.01.2017 · fot. czecho.pl


Przypominamy, że czujniki zostały zainstalowane na zlecenie gminy w centrum miasta (Lesisko, Urząd Miejski) oraz w południowej części Czechowic-Dziedzic (Lipowiec, Szkoła Podstawowa nr 3).

Dotychczas wyniki można było śledzić za pośrednictwem strony internetowej producenta. Teraz wyniki stężenia pyłu PM 10 można również sprawdzać na bieżąco na portalu czecho.pl w zakładce "Jakość powietrza w Czechowicach-Dziedzicach". Niebawem pojawią się tam także wyniki stężenia pyłu PM 2,5.

Na czecho.pl prezentujemy zarówno uśrednione wyniki z obu urządzeń, jak i szczegółowe dane z mierników na Lipowcu i Lesisku. Dane prezentowane są na dwóch wykresach: w czasie rzeczywistym oraz 24-godzinnym.

Ponadto na stronie głównej portalu czecho.pl, na pasku informacyjnym pod menu głównym, wyświetlany jest aktualny wynik stężenia pyłu PM 10 w Czechowicach-Dziedzicach wraz z informacją o aktualnym indeksie jakości powietrza.

Jakość powietrza w Czechowicach-Dziedzicach - sprawdź!

ab / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj