Wiadomości

  • 17 lutego 2017
  • wyświetleń: 3567

Bal Ostatkowy w Bronowie: do wygrania podróż i koszulka Milika!

Artykuł sponsorowany:

W sobotę, 25 lutego w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Bronowie odbędzie się Bal Ostatkowy z Rotuzem. W czasie zabawy odbędzie się losowanie bardzo atrakcyjnych nagród, m.in. koszulki SSC Napoli Arkadiusza Milika oraz voucher o wartości 2000 złotych na wybraną przez zwycięzcę podróż.

W ostatnią sobotę karnawału o godzinie 19.00 w sali OSP w Bronowie odbędzie się Bal Ostatkowy z Rotuzem. Do zabawy porywać uczestników będzie Zespół Anonim. W ramach balu przygotowane zostaną ciepłe posiłki, zimna płyta, kawa herbata i inne napoje. Dodatkowo będzie można skorzystać z oferty bufetu. Cena biletu to 230 złotych od pary.

Bawiący się będą mogli wziąć udział również w dodatkowej atrakcji, w której do wygrania będą wspaniałe nagrody, a wśród nich: voucher do Biura Podróży na kwotę 2000 złotych i koszulka SSC Napoli Arkadiusza Milika wraz z autografem.

Cały dochód z Balu Ostatkowego zostanie przekazany na działalność statutową UKS Rotuz Bronów.

Rezerwacja miejsc pod numerem 539-010-030.

Rotuz_01
fot. Rotuz


Partnerami Balu Ostatkowego są firmy z naszego regionu: Dylong, Twoja-koszulka.pl, Vitasport Bielsko-Biała, Farby KABE, AVON Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice Miasto z zapałem, Nowa Inicjatywa, Lavard, Spółdzielnia Pokój, Części Tir Chlebek, Centrum Kształcenia Zawodowego Cypcer, Cezar, Auto-Max Jan Iskrzycki, Artroll, Fitness World, Podo Prestige and wellness, Zaciszek Piękna, Perfekthaus Czechowice-Dziedzice i wiele innych.