czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 lutego 2017
  • wyświetleń: 3776

Okradł klienta lokalu i posługiwał się jego kartą bankomatową

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który okradł klienta jednego z lokali w tym mieście. Łupem sprawcy padł portfel wraz z dokumentami, kartą bankomatową i gotówką w kwocie ponad 100 zł. Rabuś kilkakrotnie posługiwał się skradzioną kartą i podjął z konta blisko 150 zł. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 10 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w czechowickim lokalu przy ul. Słowackiego. Sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę jednego z klientów i skradł należący do niego portfel, a wraz z nim dowód osobisty, kartę bankomatową oraz gotówkę w kwocie 110 zł. Postanowił też zrobić użytek ze skradzionej karty i płacił nią zbliżeniowo za zakupy. Dokonał transakcji na kwotę blisko 150 zł.

Czechowiccy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o te przestępstwa. Sprawca usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce prokurator.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.