czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 lutego 2017
  • 23 lutego 2017
  • wyświetleń: 9492

Maluch dla Toma Hanksa przejdzie tuning w Czechowicach

W Czechowicach-Dziedzicach w firmie Carlex Design przygotowywany jest projekt tuningu dla Fiata 126p, który w maju ma zostać przekazany Tomowi Hanksowi. W tym tygodniu pracownię odwiedziła ekipa Dzień Dobry TVN.

Projekt tuningu Fiata 126p dla Toma Hanksa - 02.2017 · fot. facebook.com/CarlexDesign/


Akcja "Maluch dla Toma Hanksa" zrodziła się po tym jak hollywoodzki aktor w Budapeszcie zrobił sobie zdjęcia z Fiatami 126p i zamieścił fotografie w serwisach społecznościowych. Szybko pojawił się pomysł, aby urzeczywistnić marzenie filmowej gwiazdy i przekazać mu podobny egzemplarz. Najpierw przy pomocy Rafała Sonika zakupiono Malucha w Suwałkach, a teraz model trafił w ręce profesjonalistów, którzy nadadzą mu dodatkową duszę.

Czechowicka firma Carlex Design, która podjęła się tego zadania, specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu prac związanych z tuningiem i nadawaniem "drugiego życia" samochodom. Każde z zadań traktują indywidualnie i nie inaczej będzie w przypadku Malucha dla Toma Hanksa.

Obecnie przygotowywany jest tutaj projekt tuningu Fiata 126p dla aktora. Pewne jest tylko, że we wnętrzu znajdą się elementy nawiązujące do Bielska-Białej, gdzie pojazd przez wiele lat powstawał i z którym - dziś ponownie dzięki całej akcji - jest kojarzony.

Po zakończeniu prac projektowych specjaliści z Carlex Design Europe przygotują unikalny samochód w warsztacie. Do nowego właściciela ma trafić wiosną.

W tym tygodniu w pracowni pojawiła się telewizja TVN. Materiał z tych odwiedzć możecie obejrzeć na stronie dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/maluch-dla-toma-hanksa-prawie-gotowy,224204.html

new / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.