Wiadomości

  • 15 lutego 2017
  • 27 lutego 2017
  • wyświetleń: 6837

Ryszard Petru: musimy przytulić wyborców Prawa i Sprawiedliwości

W niedzielę późnym popołudniem do Bielska-Białej przyjechał lider Nowoczesnej. Ryszard Petru mówił m.in. o tym jak pokonać Prawo i Sprawiedliwość. W spotkaniu otwartym wzięło udział blisko 250 osób.

Spotkanie otwarte z Ryszardem Petru - 26.02.2017 · fot. Nowoczesna Bielsko-Biała


W swoim wystąpieniu lider Nowoczesnej zaznaczył, że nie należy tylko krytykować partię Jarosława Kaczyńskiego, ale trzeba również "podawać konkretne propozycje". Nowoczesna widzi swoje szanse w odebraniu części elektoratu, który w poprzednich wyborach parlamentarnych poparł Prawo i Sprawiedliwość. - Musimy przytulić wyborców Prawa i Sprawiedliwości, którzy zagłosowali na PiS, ale nie są zadowoleni z rządów tej partii i nie są tzw. toruńskim elektoratem - mówił Ryszard Petru.

Oprócz lidera Nowoczesnej w sali konferencyjnej hotelu Dębowiec głos zabrali również poseł Mirosław Suchoń z Bielska-Białej oraz posłanka i zarazem wiceprzewodnicząca Nowoczesnej - Katarzyna Lubnauer.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.