Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2017
  • wyświetleń: 4946

Urząd zamówi kilkaset kompostowników dla mieszkańców

Zgodnie z przyjętym w ubiegłym roku przez Radę Miejską w Czechowicach-Dziedzicach programem użyczania kompostowników, Urząd Miejski ogłosił przetarg na zamówienie kilkuset sztuk kompostowników. Gmina zamierza przeznaczyć na ten cel 150 tys. złotych.

kompostownik
Gmina zamówi kilkaset kompostowników dla mieszkańców · fot. kompostowniki.eu


Czechowiccy urzędnicy chcą zamówić dwa typy kompostowników. Zamówienie obejmuję dostawę co najmniej 600 sztuk kompostowników o pojemności 800 litrów i co najmniej 70 sztuk kompostowników o pojemności 400 litrów.

Do Urzędu Miejskiego wpłynęły dwie oferty. Najtańszą złożyła firma Zakład Budowlano-Instalacyjny RADIATOR z Bielska-Białej, która usługę dostawy kompostowników wyceniła na kwotę 123 tys. złotych.

Kompostowniki mają być dostarczane w trzech etapach. Pierwszy etap zakłada dostawę 300 kompostowników o pojemności 800 l i 40 kompostowników o pojemności 400 l w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy. Dostawa drugiej partii kompostowników ma nastąpić do 30 kwietnia 2017 roku. Trzeci etap ma być dostosowany do potrzeb zamawiającego, jednak nie później niż do 31 sierpnia 2017 roku.

Przypominamy, że na jedną nieruchomość będzie mógł być użyczony tylko jeden kompostownik o pojemności 400 l lub 800 l. Użytkownik po podpisaniu umowy odbierze kompostownik w miejscu wyznaczonym przez Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy. Kompostownik będzie użytkowany przez okres do 60 miesięcy.

Wnioski należy składać pisemnie za pośrednictwem poczty lub bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice. Wnioski będą rozpatrywane według kolejności zgłoszeń, do wyczerpania puli zakupionych kompostowników. Wnioskodawca zostanie poinformowany - telefonicznie - o terminie podpisania umowy użyczenia kompostownika.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.