Wiadomości

  • 6 marca 2017
  • 18 marca 2017
  • wyświetleń: 5016

Harcerze organizują grę terenową w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

Organizatorami gry terenowej, która przeprowadzona zostanie w Czechowicach-Dziedzicach 18 marca, są członkowie Hufca ZHP Czechowice-Dziedzice z dwóch jednostek: 1 Środowiskowej Drużyny Harcerzy Starszych im. Wydzielonej Organizacji Dywersyjnej Armii Krajowej "Wachlarz" oraz 13 Pszczyńskiej Drużyny Wędrowniczej.

ZHP


Gra skierowana jest za równo do harcerzy jak i osób, które nie należą do ZHP. Zachęcamy szkoły podstawowe, biblioteki do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. - Zależy nam na udziale - młodzi ludzie spotkają się z harcerstwem, może wstąpią w Nasze szeregi. Chcemy się otworzyć na społeczeństwo miasta. Tematyki i fabuły gry nie zdradzamy, możemy powiedzieć jedynie tyle, że będzie magicznie i niepowtarzalnie! Zasady są proste: należy odnaleźć punkty, rozwiązać zadania i zagadki - informują organizatorzy.

Gra odbędzie się 18 marca (sobota), w godzinach 10.00-13.00, na terenie Czechowic-Dziedzic. Należy zgłaszać się patrolami, od 4 do 8 osób. Każda ekipa musi posiadać pełnoletniego opiekuna. Udział w grze jest bezpłatny. Każdy uczestnik musi posiadać zgodę rodziców/prawnych opiekunów na udział w wydarzeniu.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 10 marca pod adresem mailowym magdalena.stawowczyk@zhp.net.pl.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.