czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 maja 2006
  • wyświetleń: 3374

KAPIAS: Dni Otwarte Ogrodu

Artykuł sponsorowany:

KAPIAS: Dni Otwarte Ogrodu


Serdecznie zapraszamy na DNI OTWARTE OGRODU codziennie od 13 do 21 maja, w godz. od 8.00 do 19.00. W czasie tegorocznych Dni Otwartych, po raz pierwszy w naszej szkółce zostanie zorganizowane Święto Polskiej Niezapominajki (w dniach 13-15 maja).

W ramach tego święta czeka na Państwa wiele atrakcji i niespodzianek, m.in. ogłoszenie wyników konkursu plastycznego i literackiego, wernisaż wystawy pod tytułem "Święto Polskiej Niezapominajki" (13 maja, godz. 10.00).

Poza tym drobne upominki dla wszystkich Zofii odwiedzających w tych dniach nasze ogrody, a także wspólne zdjęcie wszystkich Zofii, na które zapraszamy panie o tym imieniu w dniu 14 maja o godz. 17.00.

Podczas trwania Dni Otwartych mogą Państwo nabyć wiele atrakcyjnych roślin m.in.
niezapominajki, klony palmowe i inne drzewa i krzewy o kolorowych liściach, ciekawe odmiany różaneczników, azalii i pierisów, nowe odmiany funkii i wiele innych poszukiwanych roślin.

Serdecznie zapraszamy

Gospodarstwo Szkółkarskie KAPIAS

--------------------------

www.pless.pl/branze/firmy/kapias/kapias.jpg align=right>Gospodarstwo Szkółkarskie KAPIAS
Bronisław i Wojciech Kapias

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Św. Anny 4
tel./fax 032 210-72-75
www.kapias.pl class=dodaj target=_blank>www.kapias.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.