Wiadomości

  • 11 marca 2017
  • wyświetleń: 5096

Na osiedlu Barbary zainstalowano ostatni czujnik jakości powietrza

Od lutego na terenie Czechowic-Dziedzic działają trzy mierniki stężeń pyłu: na osiedlu Lesisko, Lipowiec oraz w Zabrzegu. W ostatnim czasie aktywowany został kolejny, ostatni z zamówionych czujników - na osiedlu Barbara. Na portalu czecho.pl prezentujemy dane ze wszystkich urządzeń w czasie rzeczywistym.

Przypominamy, że czujniki zostały zainstalowane na zlecenie gminy w centrum miasta (Lesisko, Urząd Miejski) oraz w południowej części Czechowic-Dziedzic (Lipowiec, Szkoła Podstawowa nr 3), a także w Zabrzegu (przy Zespole Szkół im. ks. J. Londzina). W ostatnim czasie uruchomiono ostatni z czujników - na osiedlu Barbara (przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi).

Na portalu czecho.pl w zakładce "Jakość powietrza w Czechowicach-Dziedzicach" na bieżąco prezentujemy zarówno uśrednione wyniki z czterech urządzeń, jak i szczegółowe dane z mierników na Lipowcu, Lesisku, os. Barbary i w Zabrzegu.

Ponadto na stronie głównej portalu czecho.pl, na pasku informacyjnym pod menu głównym, wyświetlany jest aktualny wynik stężenia pyłu PM 10 w Czechowicach-Dziedzicach i Zabrzegu wraz z informacją o aktualnym indeksie jakości powietrza.

Jakość powietrza w Czechowicach-Dziedzicach - sprawdź!

ab, BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj