Wiadomości

  • 20 marca 2017
  • wyświetleń: 3402

Narady roczne w komisariatach i pionach bielskiego garnizonu

Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak wraz ze swoimi zastępcami mł.insp. Krzysztofem Gałuszką oraz mł.insp. Grzegorzem Jakubcem, zakończyli cykl spotkań, które odbywały się w ramach narad rocznych w komisariatach i poszczególnych pionach garnizonu bielskiego. Ich tematem było podsumowanie wyników uzyskanych w 2016 r. oraz nakreślenie głównych priorytetów działania na bieżący rok.

Narady roczne w komisariatach i pionach bielskiego garnizonu - 03.2017 · fot. KMP Bielsko-Biała


W spotkaniach, które odbyły się na przełomie lutego i marca br. w czterech bielskich komisariatach oraz KP w Czechowicach-Dziedzicach, Kobiernicach, Szczyrku i Jasienicy, uczestniczyli również przedstawiciele lokalnych władz samorządowych. Narady przeprowadzono także w pionie kryminalnym, prewencji i ruchu drogowego.

Szef bielskiego garnizonu wraz z zastępcami, szczegółowo omówili na nich zagadnienia związane z najważniejszymi aspektami pracy naszej instytucji w ciągu minionych 12 miesięcy zeszłego roku. Podziękowali policjantom i pracownikom Policji za dotychczasowe zaangażowanie i osiągnięte w ubiegłym roku wyniki. Jednocześnie podziękowali przedstawicielom władz samorządowych za wsparcie i pomoc dla naszej formacji. W czasie spotkań reprezentanci władz zapewnili o woli i chęci zaangażowania w poprawę warunków służby policjantów oraz wsparcie podejmowanych przez nich działań dla bezpieczeństwa w naszym regionie.

Ważnymi elementami spotkań były wystąpienia poświęcone obszarom: prewencji, ruchu drogowego, kryminalnemu i logistyki. Omówiono szczegółowo najistotniejsze aspekty służby w tych dziedzinach w zeszłym roku. Przedstawiono także przedsięwzięcia do realizacji przez policjantów w najbliższej przyszłości.

W swoich wystąpieniach komendanci, oprócz podsumowania policyjnych działań, poruszali kwestię funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, która od września ubiegłego roku funkcjonuje również w naszym województwie. Szczególnie podkreślali także znaczenie służby dzielnicowego w ramach programu "Dzielnicowy bliżej nas" i dążenie do tego, by znaczną część swojej pracy dzielnicowi spędzali w terenie, wśród mieszkańców swojego rejonu - pomagając im i służąc dobrą radą.

new / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.