Reklama

Wiadomości

  • 22 marca 2017
  • wyświetleń: 3765

Poseł Pięta zachęca do wyjazdu na manifestację poparcia dla rządu

W czwartek 23 marca przed gmachem Sejmu odbędzie się manifestacja poparcia dla rządu premier Beaty Szydło i wprowadzonych przez niego reform. Manifestację organizują kluby Gazety Polskiej. Z Bielska-Białej do stolicy ma również wyruszyć autokar.

poseł pięta
Poseł Pięta zachęca do wyjazdu na manifestację poparcia dla rządu · fot. bielsko.info


W czwartek w Sejmie ma odbyć się debata nad złożonym przez Platformę Obywatelską wnioskiem o wotum nieufności dla rządu premier Beaty Szydło. W odpowiedzi na wniosek partii Grzegorza Schetyny kluby Gazety Polskiej z całego kraju wybierają się na manifestację poparcia dla działań rządu Prawa i Sprawiedliwości.- W czwartek wyjeżdżamy z Bielska-Białej do Warszawy. Wspieramy Rząd RP. Do zobaczenia! - poinformował na Twitterze poseł Stanisław Pięta. Parlamentarzysta we wpisie dodał również numery telefonów, pod które można dzwonić, żeby zapisać się na wyjazd (33 8218121, 604541838).

Manifestacja przed gmachem Sejmu odbędzie się w godzinach 14.00-17.00.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.