czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 marca 2017
  • wyświetleń: 9456

Poszukiwana nastolatka zatrzymała radiowóz jak taksówkę

Poszukiwana 17-latka zatrzymała nieoznakowany radiowóz "na stopa". Gdy tylko zorientowała się, że ma do czynienia ze stróżami prawa wszczęła awanturę. Szarpała się, wyrywała i chciała uciec. Policjanci obezwładnili ją i zakuli w kajdanki. Nieletnia trafiła już do młodzieżowego ośrodka szkolno-wychowawczego, z którego uciekła przed kilkoma tygodniami.

Reklama

W czwartek tuż przed 22.00 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Legionów, policyjni wywiadowcy, którzy pełnili służbę w nieoznakowanym radiowozie, zauważyli młodą kobietę. Nastolatka zatrzymywała samochody na tzw. "stopa". Policjanci postanowili ją wylegitymować. W momencie, gdy kobieta zorientowała się, że przez pomyłkę zatrzymała policyjny radiowóz, wszczęła awanturę. Szarpała się, wyrywała i usiłowała uciec. Zwracała się do policjantów wulgarnymi słowami. Szybko ją obezwładniono i zakuto w kajdanki.

Okazało się, że 17-latka jest poszukiwana przez policję. Kilka tygodni temu uciekła z młodzieżowego ośrodka szkolno-wychowawczego. Zatrzymana została już przewieziona do tej placówki.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.