Wiadomości

  • 25 marca 2017
  • wyświetleń: 2212

W naszym regionie w kwietniu wystartuje Klub Seniora Caritas

Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej uruchamia Klub Seniora w Bielsku-Białej przy ulicy St. Wyspiańskiego 33. W ramach działalności Klubu realizowany będzie projekt dofinansowany z Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych. Projekt przewiduje organizowanie dla seniorów szerokiej gamy zajęć.

Zajęcia w Klubie, które rozpoczną się 1 kwietnia, będą się odbywały przez pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8.00 do 15.00. W trakcie zajęć uczestnicy mają zapewniony posiłek.

Caritas zaprasza osoby w wieku ponad 60 lat (w tym również osoby niepełnosprawne) do zgłaszania chęci uczestnictwa w zajęciach. Zgłoszenia będą przyjmowane w biurze Caritas przy ul. Okrzei 2 (budynek Lenko): osobiście, w godzinach od 9.00 do 13.00, telefonicznie pod numerem 734-176-648 oraz pocztą elektroniczną: caritas@bielsko.opoka.org.pl.

aka / czecho.pl

źródło: Diecezja Bielsko-Żywiecka

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.