Wiadomości

  • 24 marca 2017
  • 26 marca 2017
  • wyświetleń: 10196

Tour de Pologne przejedzie w lipcu blisko Czechowic-Dziedzic!

Na tegorocznej trasie legendarnego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne pojawi się Bielsko-Biała. To wspaniała informacja dla sympatyków kolarstwa, których w naszym regionie nie brakuje. Kolarze przejadą w sąsiedztwie Czechowic-Dziedzic w poniedziałek 31 lipca podczas pokonywania etapu z Jaworzna do Żywca.

tour de pologne
Największy rowerowy wyścig w kraju przejedzie przez nasz region! · fot. tourdepologne.pl / Szymon Gruchalski


W dniach 29 lipca - 4 sierpnia przez Polskę przejedzie 74. Tour de Pologne. Największa kolarska impreza w kraju zagości również w Bielsku-Białej. Peleton pojawi się w naszym regionie 31 lipca około godziny 16.00.

Peleton nadjedzie do Bielska-Białej od strony Pisarzowic. W mieście kolarze przejadą ulicami Wyzwolenia i Czerwoną w kierunku ulicy Warszawskiej i 3 Maja. Na wysokości placu Bolesława Chrobrego będzie zlokalizowana lotna premia. Peleton przejedzie przez całe miasto w kierunku Szczyrku.

tour de pologne
Tour do Pologne przejedzie w lipcu blisko Czechowic-Dziedzic! · fot. tourdepologne.pl / Szymon Gruchalski


W ten dzień w Bielsku-Białej na placu Bolesława Chrobrego ma odbyć się szereg imprez rowerowych. Ulice, przez które przejadą kolarze, mają być zamknięte na około 2 godziny przed przejazdem peletonu.

Kto nie będzie mógł kibicować kolarzom na miejscu, będzie mógł z pewnością zobaczyć tę część etapu w telewizji podczas transmisji na żywo.

aka, ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.