Wiadomości

  • 27 marca 2017
  • wyświetleń: 2038

Dom Przyjęć Złota Podkowa: majowy termin (27-28 V) w super cenie!

Artykuł sponsorowany:

Dom Przyjęć Złota Podkowa w Goczałkowicach-Zdroju dysponuje ostatnim wolny terminem 27 lub 28 maja 2017r.

Dom Przyjęć Złota Podkowa
Dom Przyjęć Złota Podkowa · fot. Tomasz Kuliga


W lokalu można zorganizować weselę, komunię, chrzciny, spotkanie dla pracowników lub też dowolną imprezę okolicznościową. W ten weekend lokal przygotuję na Twoje przyjęcie okolicznościowe wyjątkową ofertę w atrakcyjnej cenie.

Szukasz dobrego miejsca? Dajemy Ci kilka powodów...SMACZNA KUCHNIA

Dajemy Państwu gwarancję niezmiennie wysokiej jakości naszych usług, dzięki kuchmistrzowi z wieloletnim doświadczeniem, który jest równocześnie właścicielem lokalu. Nasze potrawy są zawsze świeże, smaczne i pięknie podane. Zapraszamy do wypróbowania naszej kuchni nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Dom przyjęć "Złota Podkowa" - Goczałkowice-Zdrój, ul. Św. Anny 4


ŚWIETNA OBSŁUGA

Zapewniamy obsługę Waszej imprezy na najwyższym poziomie. Wysoka kultura osobista, praca według najlepszych standardów, to tylko niektóre z zalet naszej obsługi.

JAKOŚĆ

Zawsze słuchamy czego oczekują goście i klienci, na tej podstawie dopasowujemy ofertę. Otwarte nastawienie oraz pełna gotowość do sprostania nawet najwymyślniejszym wymaganiom to jedne z wielu zalet Złotej Podkowy.

PIĘKNE OTOCZENIE

W otoczeniu restauracji znajdują się wspaniałe i przepiękne ogrody "Kapias" udostępnione do zwiedzania. Niedaleko Złotej Podkowy znajduje się urokliwy park pszczyński, zagroda żubrów, zapora goczałkowicka, zamek pszczyński, skansen i jeszcze kilkanaście innych wspaniałych miejsc na sesje plenerowe.

Impreza w Złotej Podkowie to gwarancja wysokiej jakości, czego dowodem są liczne, pozytywne komentarze. Zapraszamy do lektury - http://www.wiadomosci.pless.pl/9216-dom-przyjec-zlota-podkowa

Szczegóły i rezerwacje terminów pod numerem telefonu 512-112-616.

Dom Przyjęć "Złota Podkowa"

43-230 Pszczyna
ul. Świętej Anny 4 Goczałkowice - Zdrój

kom. 512 112 616

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Złota Podkowa" podaj