czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2770

Świat Zabawek BRN zaprasza na "Zajączka"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Świat Zabawek" podaj

Artykuł sponsorowany:

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę asortymentowo-cenową,tak by w szczególny sposób mogli Państwo zrealizować marzenia Własnych Dzieci. Przyjdź i zapytaj jak odebrać kartę stałego klienta!

Brn
Świat Zabawek BRN - Czechowice-Dziedzice, ul. Słowackiego 13A


Świat Zabawek BRN to: zabawki, gry, puzzle i wiele innych - wszystko, dzięki czemu Twoje dziecko, a także Ty, spędzicie wspaniale wolny czas, bawiąc się i ucząc. To sklep jakiego jeszcze w Czechowicach-Dziedzicach nie było! Przyjdź i zobacz!

Świat Zabawek BRN
Świat Zabawek BRN


W sklepie, który znajduje się przy rondzie Solidarności (ul. Słowackiego 13a, nad Bankiem Zachodnim WBK), znajdziesz szeroki wybór zabawek renomowanych firm, między innymi: Mattel, Fisher-Price, Barbie, Monster High, Ever After High, Hot Wheels, Matchbox, Cars,Hasbro, My Little Pony, Littlest Pet Shop, Nerf, Transformers,Play Doh, Trefl, Siku, Bruder. Wszystko w atrakcyjnych cenach!

Sklep Zabawek BRN
Świat Zabawek BRN


Nawet jeśli nie znajdziesz czegoś na naszych półkach, to indywidualnie zrealizujemy specjalne zamówienie z bieżącej oferty i katalogów dystrybutorów.

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek-piątek: 9.00-17.00
  • sobota: 9.00-13.00
  • niedziela handlowa tj.09.04.2017: 9.00-13.00
  • Wielki Tydzień: 9.00-17.00
  • Wielka Sobota: 9.00-13.00


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wszystkiego co najlepsze,zdrowia i rodzinnej atmosfery oraz Mokrego Dyngusa.

życzy Świat Zabawek BRN


Lokalizacja:Świat Zabawek BRN

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Słowackiego 13A