Wiadomości

  • 30 marca 2017
  • wyświetleń: 9707

[WIDEO] Jakub Krystyan w najlepszej dwunastce "Idola"!

Pochodzący z Bestwiny Jakub Krystyan zakwalifikował się do najlepszej dwunastki telewizyjnego programu "Idol", który można oglądać na antenie stacji Polsat.

Jakub Krystyan w najlepszej dwunastce "Idola"
Jakub Krystyan w najlepszej dwunastce "Idola"! · fot. Idol Polska


W siódmym odcinku oglądaliśmy zmagania trzydziestu uczestników, którzy mogli wybrać jedną spośród sześciu piosenek zaproponowanych przez jury. Jakub Krystyan wybrał utwór Phila Collinsa pt. "Against All Odds". Jurorzy surowo ocenili to wykonanie, mówiąc, że pokładali w nim wielkie nadzieje, gdyż był jednym z ich faworytów.- Masz prawdę w sobie, potęgę i ogromny talent muzyczny, ale żeby to wykorzystać musisz być spokojny, wierzyć w siebie i spróbować coś z tym zrobić. Zapas w tobie jest nieprawdopodobny, a widać tę nerwicę - jako pierwsza oceniła Elżbieta Zapendowska.

- Były też problemy z tonacją - dodała Ewa Farna.

Ostatecznie jednak, Jakub Krystyan został uznany za godnego uwagi i dostał przepustkę do kolejnego (tym razem klubowego) etapu programu "Idol", którego emisję zobaczymy w przyszłą środę o 20.05 w telewizji Polsat.

Cały odcinek można obejrzeć pod adresem: http://www.ipla.tv/Idol-odcinek-7/vod-8246290#/r-30ai-5.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.