Wiadomości

  • 30 marca 2017
  • wyświetleń: 2334

Nowoczesne zarządzanie nieruchomościami

Artykuł sponsorowany:

Dzisiejsze czasy wymagają od zarządcy nieruchomości nowoczesnego podejścia do reprezentowania właścicieli budynków. Taką osobą jest zarządca nieruchomości Paweł Drążkiewicz z Bielska-Białej. Przekonajcie się sami!

Paweł Drążkiewicz - nieruchomości


- Chcę zmienić wizerunek zarządcy, który często kojarzony jest z zamkniętym w biurze administratorem czy księgowym i z którym kontakt jest utrudniony, a wszystkie sprawy można załatwić tylko osobiście w biurze - mówi Paweł Drążkiewicz.

Ten obraz zarządcy ma się właśnie szanse zmienić dzięki prowadzonej przez pana Pawła firmie, która garściami czerpie z nowych technologii informatycznych, gwarantując nie tylko dużą skuteczność i prędkość działania, ale również całkowitą przejrzystość.

- Wykorzystujemy między innymi prace w chmurze obliczeniowej, dzięki czemu właściciele zarządzanych przez nas budynków mają dostęp do swoich rozliczeń, uchwał czy innych materiałów informacyjnych z poziomu komputera i aplikacji na telefon komórkowy - opowiada zarządca nieruchomości Paweł Drążkiewicz.

Jak to możliwe? - Budynki, którymi zarządzamy, staramy się wyposażać w nowoczesne instalacje monitoringu wizyjnego, czy urządzenia do zdalnego odczytu mediów. W niektórych zarządzanych budynkach zamieniliśmy piloty do bramy na otwieranie za pomocą telefonu komórkowego - odpowiada Paweł Drążkiewicz. Jak dodaje, te wszystkie działania przyciągają do firmy nowych klientów, którzy oczekują, aby ich budynki były zarządzane w sposób nowoczesny.

Mimo wykorzystana nowych technologii, zarządca nieruchomości Paweł Drążkiewicz zawsze podchodzi indywidualnie do każdego klienta, w zależności od potrzeb właścicieli. Firma oferuje profesjonalną obsługę nieruchomości w zakresie zarządzania i administracji wspólnotami mieszkaniowymi.

Podstawą działań podejmowanych przez biuro jest działanie w interesie właścicieli nieruchomości, optymalizacja kosztów i maksymalizacja zysków z nieruchomości, polegających na podejmowaniu decyzji i dokonywaniu czynności mających na celu w szczególności:
  • zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno - finansowej nieruchomości,
  • zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości,
  • zapewnienie właściwej gospodarki energetycznej,
  • bieżące administrowanie nieruchomością,
  • utrzymanie nieruchomości w stanie niepogorszonym zgodnie z jej przeznaczeniem,
  • uzasadnione inwestowanie w nieruchomość.


Gwarancją wysokiej jakości usług zarządzania jest działanie zgodne ze Standardami Zawodowymi Zarządców Nieruchomości.

Zapraszamy wspólnoty mieszkaniowe oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych do współpracy. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą na zarządzanie nieruchomościami zadzwoń - tel. +48 666-819-469.

Siedziba Nieruchomości Paweł Drążkiewicz:

Nieruchomości Paweł Drążkiewicz
ul. Komorowicka 3/5 (róg ul.11 listopada)
43-300 Bielsko-Biała

tel. 33 810 07 88

biuro@drazkiewicz.com