czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 8133

Dni Czechowic na Placu Jana Pawła - koncerty przed Urzędem Miejskim!

Prima aprilis:

Nie na stadionie MOSiR-u, a na Placu Jana Pawła II odbędą się tegoroczne Dni Czechowic-Dziedzic. Powodem przeniesienia imprezy są żądania gwiazd, które chcą mieć lepsze zaplecze.

Reklama

Plac Jana Pawła II, ratusz, kościół NMP Królowej
W tym roku Dni Czechowic odbędą się na Placu Jana Pawła II · fot. czecho.pl


Dni Czechowic od zawsze były organizowane na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W tym roku impreza zmieni jednak lokalizację. Jak się okazuje, zaproszeni wykonawcy przedstawili listę wymagań, które muszą spełnić urzędnicy, by koncerty w ogóle się odbyły. Jedną z wytycznych jest "zapewnienie zaplecza spełniającego standardy co najmniej 3-gwiazdkowego hotelu, tj. dostęp do kilku łazienek, obrotowe fotele, a także możliwość korzystania z automatów z napojami". Takie wymagania skłoniły włodarzy do przeniesienia imprezy na Plac Jana Pawła II.

W efekcie koncerty odbywać się będą przed Urzędem Miejskim, w którym gwiazdy będą miały swoje garderoby, łazienki oraz kawiarnie. Jeśli ta lokalizacja się sprawdzi, Dni Czechowic-Dziedzic na stałe zagoszczą na tym terenie.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.