Reklama

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2608

Gmina sfinansuje odbiór i utylizację odpadów azbestowych

Wzorem lat ubiegłych Gmina Czechowice-Dziedzice będzie finansowała odbiór i utylizację odpadów zawierających azbest z terenu posesji mieszkańców, którzy wcześniej złożyli w Urzędzie Miejskim stosowną informację.

Urzędnicy zwracają się z prośbą do wszystkich mieszkańców naszej gminy, którzy posiadają na terenie swojej posesji wyroby zawierające azbest o wypełnienie stosownej informacji. Odpowiednie druki są do pobrania w załącznikach oraz w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego (pok. 407, III piętro). Szczegółowe informacje można uzyskać pod tel. 32 214 71 04.

Gmina Czechowice-Dziedzice od 2003 r. finansuje odbiór i utylizację odpadów azbestowych z terenu nieruchomości zabudowy jednorodzinnej. Od tego czasu usunięto z terenu naszej gminy ponad 1000 ton tych niebezpiecznych odpadów.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.