czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2017
  • 27 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 3774

Wiosna Filmów w Kinie Świt: Frantz, Dusza i ciało, Konstytucja...

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Wiosna Filmów to festiwal, w trakcie którego prezentowane są najlepsze, najciekawsze filmy oklaskiwane i nagradzane na największych międzynarodowych festiwalach filmowych.

Reklama

Wśród ponad 60 filmów włączonych do programu tegorocznej edycji pojawi się kilkadziesiąt premier. Kino Świt proponuje m.in. belgijsko-francuski dramat "Historia pewnego życia", który otrzymał Nagrodę Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej (FIPRESCI), francusko-niemiecki dramat "Frantz" nagrodzony Cezarem, a także austriacko-niemiecką komedię kryminalną "Wilde Maus".

Sprzedaż karnetów w cenie 45 zł (ulgowy) i 55 zł (normalny) będzie dostępna od 10 kwietnia. Karnety na 3 wybrane filmy w cenie 30 zł w sprzedaży od 21 kwietnia. Bilety na wybrane tytuły Wiosny Filmów w cenie 10-15 zł w sprzedaży od 21 kwietnia. Karnet upoważnia uczestnika Festiwalu do obejrzenia każdego z filmów na jednym wybranym seansie.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj