Reklama

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 15937

Nowe godziny działania Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach informuje, że od 1 do 30 kwietnia 2017 roku Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) będzie czynny w nowych godzinach.

pszok
Nowe godziny działania Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów · fot. czecho.pl


Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) będzie czynny:
w poniedziałki w godz. 9-17,
w środy w godz. 14-18,
w piątki w godz. 9-18,
w soboty w godz. 8-14.

W ramach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi pobieranej od mieszkańców gmina pokrywa koszty tworzenia i utrzymania punktów selektywnego zbierania odpadów.

Z PSZOK mogą korzystać mieszkańcy, w imieniu których została złożona deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Do PSZOK są przyjmowane selektywnie zebrane odpady pochodzące z gospodarstw domowych położonych na terenie nieruchomości zamieszkałych. W PSZOK nie są przyjmowane odpady komunalne zmieszane, ani też odpady pochodzące z działalności gospodarczej.

PSZOK mieści się w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Prusa 33. Biuro obsługi klienta (tel. 32 214 53 25 lub 604 961 034)

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.