czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2446

LGR dofinansuje przedsięwzięcia tworzące miejsca pracy - konsultacje

Za nami:

Szukasz środków na działalność gospodarczą lub ciekawe przedsięwzięcie związane z lokalnym dziedzictwem? Chcesz zrealizować swój pomysł w gminie Czechowice-Dziedzice lub okolicy? Przyjdź na spotkanie i zapytaj o dotację z LGR.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjno-konsultacyjne dla potencjalnych wnioskodawców, szczególnie tych, którzy zamierzają realizować przedsięwzięcia tworzące miejsca pracy (w tym zakładanie własnej działalności gospodarczej). Preferowanymi grupami beneficjentów są osoby poniżej 35. lub powyżej 55. roku życia oraz rybacy, co oznacza, że reprezentanci tych grup mogą liczyć na dodatkowe punkty w trakcie oceny wniosków o dofinansowanie.

Przede wszystkim jednak istotne jest to, aby planowane działanie przyczyniało się do realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Bielskiej Krainy 2014-2020 oraz w jak największym stopniu wypełniało kryteria oceny operacji. Stowarzyszenie dysponuje blisko jedenastomilionowym budżetem na realizację swojej strategii, a środki te przeznaczone są właśnie na dofinansowanie przedsięwzięć przyczyniających się do osiągnięcia jej celów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach pozyskania dofinansowania z priorytetu 4 PO Rybactwo i Morze 2014-2020, na terenie gmin członkowskich LGR Bielska Kraina tj. Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Wilamowice? Przyjdź na bezpłatne spotkania informacyjne:
  • 10 kwietnia - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach, godz. 9.00-11.00,
  • 11 kwietnia - sala "Pod Goruszką" w Jaworzu, godz. 9.00-11.00,
  • 12 kwietnia - Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, sala 305, godz. 9.00-11.00.


Na spotkaniach uczestnicy otrzymają informacje m.in. o najbliższych terminach naborów; zakresie i warunkach wsparcia; rodzaju operacji, które będą mogły otrzymać dofinansowanie. W celu rejestracji na spotkanie w Czechowicach-Dziedzicach należy wypełnić formularz i dostarczyć go osobiście, wysłać pocztą lub emailem (zeskanowany) na adres l.kisiala@bielskakraina.pl, biuro@bielskakraina.pl lub zadzwonić pod numer: (33) 810-57-35 wew. 20, kom. 725-449-170 do 10 kwietnia.

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.