Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 1405

"Bezpieczny weekend" na drogach - policyjna akcja na Wielkanoc

Za nami:

Bielska drogówka przez całe Święta Wielkanocne będzie czuwała nad bezpieczeństwem na drogach. W okresie tym spodziewany jest wzmożony ruch, zarówno lokalny jak i tranzytowy. Jadąc więc w świąteczne odwiedziny do rodziny, czy znajomych, bądźmy przygotowani na spotkanie z mundurowymi na drodze.

Policyjna akcja "Bezpieczny weekend" rozpocznie się w piątek 14 kwietnia o godzinie 6.00, a zakończy w poniedziałek Wielkanocny 17 kwietnia o godz. 22.00.

Działania będą prowadzone na drogach całego województwa śląskiego. Wezmą w nich udział policjanci z drogówki, ale również innych pionów policji. Mundurowi będą sprawdzać stan techniczny pojazdów oraz przestrzeganie przez uczestników ruchu drogowego obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa. Będą kontrolować również stan trzeźwości kierowców.

- Apelujemy do wszystkich osób podróżujących samochodem, aby jeszcze przed wyjazdem sprawdziły czy: pojazd jest sprawny, czy mamy wszystkie dokumenty (uprawniające do jazdy oraz potrzebne w razie awarii lub kolizji), czy bagaż jest dobrze poukładany i solidnie zamocowany. W trasie wykażmy się odpowiedzialnością i rozwagą - dostosujmy prędkość do warunków na drodze, respektujmy przepisy, bądźmy życzliwi dla innych użytkowników dróg. Pod żadnym pozorem nie siadajmy za kierownicą po spożyciu alkoholu! - proszą policjanci.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.