czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2006
  • wyświetleń: 3822

Jak złodziej zrobił sobie portret pamięciowy...

Jak złodziej zrobił sobie portret pamięciowy...


Czechowiccy policjanci apelują o pomoc w ustaleniu sprawców kradzieży, do której doszło 7 kwietnia w jednym z punktów fotograficznych przy ulicy Niepodległości w Czechowicach -Dziedzicach. Dwaj nieznani, młodzi mężczyźni weszli do sklepu, gdzie jeden z nich zamówił wykonanie zdjęć paszportowych.

Gdy obsługa sklepu zajęta była realizacją zamówienia, drugi ze sprawców włamał się do gabloty, skąd skradł aparat fotograficzny. Obaj mężczyźni ze skradzionym aparatem wybiegli ze sklepu, pozostawiając tam zdjęcia paszportowe wykonane jednemu z nich.

Osoby, które znają personalia mężczyzny na załączonym zdjęciu lub potrafią określić miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Łukasiewicza 4, numer telefonu 32-2153235, 33-8121208 lub z najbliższą jednostką Policji – numer telefonu alarmowego 997.

źródło: policja.katowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.