czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 5615

Straż nakryła go, gdy "załatwiał potrzeby" na środku drogi

W sobotę, 22 kwietnia patrol straży miejskiej zauważył na ulicy Nad Białką mężczyznę, który... oddawał potrzeby fizjologiczne na środku drogi. Interwencja strażników była natychmiastowa, a śmiałek za wykroczenie został ukarany mandatem karnym kredytowym. Szybko okazało się, że to nie jedyny problem delikwenta.

Gdy mężczyzna udał się do pojazdu, okazało się, że zaparkował na odcinku drogi objętym zakazem zatrzymywania się. Co więcej, w trakcie legitymowania kierowca pojazdu oświadczył, że nie posiada prawa jazdy oraz nie ma przy sobie aktualnego ważnego ubezpieczenia OC.

Na miejsce wezwano patrol łączony policjanta oraz strażnika miejskiego celem prowadzenia dalszych czynności przez policję. Podjęto decyzję, aby odholować pojazd lawetą. Wówczas kierowca zaczął utrudniać wykonywanie czynności służbowych.

Jak informuje straż miejska, poza wystawieniem mandatu wobec mężczyzny zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Pszczynie i zostanie sporządzone zawiadomienie do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.