Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 4074

Jeden ukradł stojak za 2000 złotych, drugi próbował podporę na rowery

Czechowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże. Pierwszy z nich skradł aluminiowy stojak reklamowy wart ponad 2 tys. zł, który spieniężył w skupie złomu za kwotę 50 zł. Drugi usiłował skraść metalową podporę na rowery. Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat za kratami.

Do kradzieży doszło w miniony piątek w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Niepodległości, gdzie 49-letni mężczyzna ukradł stojak reklamowy o wartości ponad 2 tys. zł. Jak się okazało, skradzione mienie szybko sprzedał w skupie złomu za kwotę 50 zł. Policjanci zatrzymali rabusia i odzyskali skradziony stojak.

Krótko po tym zdarzeniu, na gorącym uczynku przestępstwa, mundurowi zatrzymali 38-latka, który z tej samej ulicy usiłował skraść metalową podporę na rowery.

Obaj zatrzymani byli nietrzeźwi. Mieli w organizmie od 1,5 do 2 promili alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszeli zarzuty. Za przestępstwa te grozi im teraz do 5 lat więzienia.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.