Reklama

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2617

Powiat Bielski promował się na targach w Warszawie

Powiat bielski wspólnie z miastami, gminami i powiatami województwa śląskiego promował swoje walory turystyczne i atuty krajobrazowe podczas 22. edycji Targów Turystyki i Wypoczynku "Lato 2017" w Warszawie.

Powiat Bielski promował się na targach w Warszawie - 04.2017 · fot. Alina Macher / Powiat Bielski


Okazałe, przestronne i kolorowe stoisko województwa śląskiego wspólnie ze wszystkimi partnerami przygotowała Śląska Organizacja Turystyczna.

Targi Turystyki i Wypoczynku "Lato 2017"to jak zwykle wyjątkowy kiermasz ofert wakacyjnych i weekendowych, utrzymany w charakterze festynu turystycznego. Zwiedzający targi szukają ofert dotyczących letniego wypoczynku, wekendów, wakacji. To także doskonałe miejsce do wyboru obozów, kolonii czy zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Wśród wystawców tradycyjnie znaleźli się: biura podróży oferujące wyjazdy na każdą kieszeń, organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży, hotele, pensjonaty, schroniska, ośrodki wczasowe i rekreacyjne, uzdrowiska, sanatoria i ośrodki spa, właściciele gospodarstw agroturystycznych, szkoły językowe, przewoźnicy (linie lotnicze, autokarowe, kolejowe i promowe), regiony, gminy i powiaty oraz miasta. Targom turystycznych ofert towarzyszyły 6 Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych, a także występy zespołów, pokazy tańców, degustacje specjałów regionalnych, spotkania z podróżnikami, konferencje tematyczne i konkursy z nagrodami.

Prezentacja naszego regionu, która trwała trzy dni, jak zwykle cieszyła się dużym powodzeniem, turyści odwiedzali stoisko wypytując o oferty letniego i weekendowego wypoczynku, prosząc o wydawnictwa i mapy oraz radząc się obsługi stoiska w kwestii przyjazdu do naszego regionu.

Oprócz interesujących materiałów promocyjnych, uwagę przyciągały przede wszystkim konkursy i występy Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny z Koszęcina, zarówno na stoisku, jak i na scenie targowej.

Promocja i prezentacja województwa śląskiego zyskała uznanie nie tylko wśród jury konkursu "Najlepsza oferta ekspozycyjna polskiego regionu", w którym nasze stoisko zajęło III miejsce, ale co wszystkich ucieszyło najbardziej, zyskała uznanie wśród publiczności zwiedzającej targi. Podczas tej imprezy targowej każdy zwiedzający mógł oddać głos na najlepszą ofertę uznając ją w ten sposób za Hit Lata 2017. I właśnie hitem lata tego roku okazało się województwo śląskie.

Targi, w tym stoisko województwa śląskiego odwiedził podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Dawid Lasek.

Alina Macher

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.