Reklama

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2017
  • 27 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 10649

[WIDEO] Jakub Krystyan awansował do kolejnego etapu "Idola"!

W dzisiejszym, jedenastym już odcinku programu Idol, uczestnicy zmierzyli się z przebojami muzyki tanecznej. Mieszkaniec Bestwiny po raz kolejny stanął na wysokości zadania i zyskał przychylność telewidzów.Jakub Krystyan zaprezentował utwór Barry'ego White'a "You Are The First, My Last, My Everything". Mieszane uczucia towarzyszyły jury, jednak publiczność postanowiła dać mu przepustkę do kolejnego etapu.

- Zyskałeś tak dużą swobodę, że one mi w ogóle nie przeszkadzają jak pojawiają się gdzieś po drodze. Jak w piosence Franka Kimono "Ty w klubie disco, możesz robić wszystko" - skomentował Wojtek Łuszczykiewicz.

- Jakubie, Twój ruch był bardzo minimalny, ale był ok. Nie robiłeś z siebie pajaca. Wszyscy dziś jesteście trochę pod dźwiękiem, ale myślę, że nieżyjący już Barry White na pewno spostrzega nas z góry i by się za Ciebie nie wstydził - dodała Elżbieta Zapendowska.

- Ty masz bardzo dużo Barry'rgo White'a w sobie. To jeszcze nie było tam, gdzie powinno, ale myślę, że dla Ciebie nic się nie kończy w tym programie - ocenił Janusz Panasewicz.

- Ileż można powtarzać, że masz piękną barwę. Ta jest, będzie, była i powinieneś ją wykorzystać. Zaczyna mnie wkurzać to, że modlę się przed każdym twoim występem, byś trafił w dźwięki, bo jest w tym wszystkim bardzo duża niepewność. Popracuj nad warsztatem, bo nie jest doskonały - podsumowała Ewa Farna.

Pełny zapis odcinka można zobaczyć w serwisie ipla.tv.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.