Reklama

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 5453

Na DK1 w Pszczynie obowiązuje zakaz wyprzedzania przez ciężarówki

25 kwietnia wprowadzony został zakaz wyprzedzania pojazdów przez samochody ciężarowe na drodze krajowej nr 1 w Pszczynie.

Zakaz wyprzedzania przez ciężarówki na DK1 w Pszczynie - 27.04.2017 · fot. pless.pl


Na jezdni w kierunku Bielska-Białej zakaz obowiązuje od skrzyżowania z ulica Polne Domy w Piasku (granica Pszczyny) do skrzyżowania z ulica Bielską (km 581+600 - 585+850). Na jezdni w kierunku Tychów zakaz obowiązuje obowiązywał od skrzyżowania z ulicą Bielską do skrzyżowania z ulicą Bieruńską (km 585+800 - 583+250).

GDDKiA, wychodząc naprzeciw wnioskom policji, jednostek samorządowych oraz użytkowników dróg, wprowadza zmiany w organizacji ruchu poprawiające bezpieczeństwo ruchu drogowego. Na tym odcinku drogi użytkownicy zgłaszali problem utrudnień w ruchu, spowodowanych ograniczaniem widoczności przez wyprzedzające pojazdy ciężarowe.

- GDDKiA będzie na bieżąco analizowała skuteczność wprowadzanej organizacji ruchu. Mamy nadzieje, że wprowadzenie ograniczenia ruchu pojazdów ciężarowych podniesie poziom bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników ruchu - czytamy w komunikacie na stronie GDDKiA Katowice.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.