Wiadomości

  • 3 maja 2017
  • 13 maja 2017
  • wyświetleń: 5784

Cars & Coffee - miłośnicy motoryzacji spotkają się w pszczyńskim parku

Za nami:

Znamy już datę pierwszego spotkania z cyklu Cars & Coffee. Miłośnicy motoryzacji spotkają się w pszczyńskim parku w sobotę, 13 maja.

Spotkanie Cars & Coffee to ekscytujące przeżycie dostępne dla prawdziwych fanów w każdym wieku. Niektórym zakręci się sentymentalna łezka w oku, natomiast najmłodsi będą mieli okazję połknąć bakcyla, który może okazać się tym właściwym.

cars & coffee, samochód zabytkowy
Miłośnicy motoryzacji spotkają się w Pszczynie podczas kolejnej edycji Cars&Coffee · fot. www.facebook.com/kmh24


Cars & Coffee to cykl spotkań dotyczących motoryzacji w bardzo szerokim aspekcie. Przedstawiciele różnych grup społecznych mają możliwość spotkać na nich ludzi kultury i sztuki, mediów, biznesu, którzy mają otwarte nastawienie do życia i swoich pasji. Kmh media group od lat jest organizatorem spotkań Cars & Coffee. Pierwsze spotkanie zostało zorganizowane w Warszawie w Soho Factory wspólnie z miesięcznikiem Malemen w 2013 roku.

cars & coffee, samochód zabytkowy
Miłośnicy motoryzacji spotkają się w Pszczynie podczas kolejnej edycji Cars&Coffee · fot. www.facebook.com/kmh24


Każde wydarzenie organizowane przez pasjonatów skupionych wokół magazynu kmh i kmh classic, to prawdziwe święto motoryzacji. Wiosną zagości ono również w parku przy Muzeum Zamkowym w Pszczynie. Spotkanie odbędzie się 13 maja w godzinach 13.00-17.00. Wstęp dla wszelkich gości jest bezpłatny.

- Zaprezentujemy kilka znamienitych projektów z regionu. Swój bolid Formuły Student przedstawi Silesia Automotive, Najbardziej ekskluzywne wnętrza, w których zamyka się prawdziwą sztukę, pokaże Carlex Design Europe. Oczywiście spodziewamy się sporej reprezentacji klasyków z Automobilklub Beskidzki. Kawę na kilka sposobów, zaparzy barometr coffee & bar - zapowiadają organizatorzy.

Spotkanie Cars & Coffee


Pierwsze spotkania miłośników wyjątkowych pojazdów odbywały się w Kalifornii jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. O poranku, w każdą sobotę na parking zjeżdżały się najpiękniejsze automobile z okolicy. Z roku na rok spotkania Cars and Coffee zyskiwały na prestiżu, a ich format znajdował naśladowców w innych miastach między innymi: New York, Denver, Chicago. Wśród uczestników porannych eventów byli prezesi największych marek motoryzacyjnych, osobistości ze świata motoryzacji, a także prezydenci.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.