Wiadomości

  • 4 maja 2017
  • wyświetleń: 8260

Pijana 43-latka ugodziła swojego partnera nożem

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 43-letnią kobietę, która w trakcie awantury domowej zaatakowała swojego partnera nożem. Sprawczyni miała w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Trafiła do policyjnego aresztu. Za przestępstwo to grozi jej do 5 lat za kratami.

zatrzymana czechowiczanka, policja, zatrzymanie
Zatrzymana 43-letnia czechowiczanka · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w jednym z mieszkań w centrum Czechowic-Dziedzic. Para spożywała wspólnie alkohol. W pewnym momencie doszło do awantury, w trakcie której kobieta ugodziła 30-letniego mężczyznę nożem w plecy. Wezwane na miejsce pogotowie przewiozło pokrzywdzonego do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci zatrzymali sprawczynię. Badanie alkomatem wykazało, że miała ona w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Noc spędziła w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jej dalszym losie zadecyduje prokurator.

BM / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.